samsun Çiçek siparişi özel alan
Hakkımızda

Firmamız Lilyum Çiçekçilik Grubumuz Çiçekçilik ve Çeşitli sektörlerde iş yatırımı Bilgiler Firmamız 7 Yıldır Samsun'da Çiçekçilik Faaliyeti Vermesine Karşın 19 Yıllık İş ve Kariyer Tecrübemizle Siz Çiçek Severlerin Hizmetindeyiz

Amacımız Kaliteli Çiçek'leri Uygun Fiyata Gönderip Sevdiklerinizi Mutlu Etmektir Samsun'a Verdiğiniz Çiçek Siparişi'niz Hiçbir Aracı Kullanılmadan Direk Mağazamız Personeli Tarafından Hazırlanıp Kendi Dağıtım Ekibimizle Teslimat Yapıyoruz

Samsun www.samsuncicekcin.com Online Çiçek Satışı Yapan Web Sitemiz Siz Değerli ÇiçekSeverlerin Samsun Çiçek Siparişlerini Aracısız Uygun Fiyat Politikası ve Kısa Sürede Teslim Etmek Amacıyla Kurulmuştur.

Samsun Çiçek Siparişi'nizi Online Olarak Verebilirsiniz. Online Çiçek Siparişi Vermek Çok Kolay Beğendiğiniz Ürünün Altında Bulunan Satınal Butonuna Tıkladığınızda Gönderi Tarihi  İlçe seçerek Devam Edin Sipariş Sayfasına Gönderici Alıcı Bilgilerini Çiçek Notunu Yazıp Ödeme Tercihinizi Yaparak Siparişi Tamamlayınız Yazdığınız Bilgiler 1 Dakika İçerisinde Bize Ulaşacak ve Ödemeniz Alındıktan Sonra İşleme Alınacaktır.

Samsun Çiçek Siparişinizi Dilerseniz 0362 230 52 25 Nolu Telefonumuzu Arayarak' ta Yazdıra Bilirsiniz. Çiçek Siparişinizin Ödemesini Eft, Havale ve Kredi Kartınızla Sitemiz Üzerinden Yapabilirsiniz.

www.samsuncicekcin.com Samsun' daki Çiçekçiniz Kalitenin ve güvenin tek adresi.Sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel ve kolay yolu Bizden geçer.

Amacımız Samsun'un her yerine çiçek göndermek isteyenlere yardımcı olmak ve çiçeği alacak kişileri mutlu etmektir. Samsun'un her yerine  gönderi yapılmaktadır.Atakum çiçek,İlkadım çiçek,Canik çiçek,Tekkeköy çiçek,  sevdikleriniz Samsunun neresinde olursa olsun çiçekle gülümsetin.

Mutlu Alışverişler Dileriz...

Firmamız Adına Genel Müdür ve Sahibi Selim ATLI 


Firmamız Samsun Lilyum Çiçekçilik

Grubumuz Çiçekçilik ve Çeşitli sektörlerde iş yatırımı 

Firmamız 9 Yıldır Samsun'da Çiçekçilik Faaliyeti Vermesine Karşın 26 Yıllık İş ve Kariyer Tecrübemizle Siz Çiçek Severlerin Hizmetindeyiz

Amacımız Kaliteli Çiçek'leri Uygun Fiyata Gönderip Sevdiklerinizi Mutlu Etmektir Samsun'a Verdiğiniz Çiçek Siparişi'niz Hiçbir Aracı Kullanılmadan Direk Mağazamız Personeli Tarafından Hazırlanıp Kendi Dağıtım Ekibimizle Teslimat Yapıyoruz.
Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Samsun Çiçekçi

Samsun Çiçek

Samsun Çiçek Siparişi

Samsun Çiçekçiler

Samsun Çiçek Gönder
Samsun Çiçekçisi
Samsun Çiçekçin
samsun Çiçekçileri
samsun İlkadım çiçekçi
samsun atakum çiçekçi
samsuncicekci